Serwis sprzętu komputerowego

Przez 10 lat zdobywaliśmy doświadczenie – pracując w serwisie komputerowym. Obecnie naszym głównym celem jest rzetelne i sumienne realizowanie potrzeb naszych klientów. Do każdego podchodzimy indywidualnie, nie traktując nikogo szablonowo. W trosce o dobro każdego klienta, stale podnosimy nasze kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach u naszych partnerów. Dzięki temu, na bieżąco poznajemy nowe technologie.
Sumiennośćuczciwość oraz dbałość o każdy szczegół to zalety, które sprawiają, że cieszymy się zaufaniem coraz większej ilości osób.
Ci, którzy zaczęli z nami współpracować, są z nami do dzisiaj, dołącz i Ty!

SERWIS MAX 48H

Większość zleceń kończymy do 48h od dostarczenia na serwis, jednak jesteśmy tylko ludźmi i w przypadku dużej ilości zleceń naprawa może się przedłużyć. Nie mamy też wpływu na przedłużającą się naprawę ze względu na brak części oraz dostawę kuriera.

STRAFA BEZPŁATNEGO ODBIORU

Specjalnie dla naszych klientów, rozszerzamy teren bezpłatnego odbioru sprzętu. Zdajemy sobie sprawę, że niektórzy klienci mają problem z dostarczeniem sprzętu do nas do serwisu, odbierzemy sprzęt i odwieziemy w cenie usługi serwisowej!

Sprawdź czy jesteś w zielonej strefie!

Oferujemy

Naprawa laptopów

Uszkodzona matryca? Uszkodzony dysk twardy? Wyleciał Ci jeden klawisz klawiatury? To najczęstsze problemy laptopów, które trafiają do nas na serwis. Rozwiążemy wszystkie Twoje problemy z laptopami - zapraszamy!

Naprawa tabletów

Tablety to coraz popularniejsze narzędzia pracy oraz zabawy. Masz przeładowany system aplikacjami? Wirusy? Uszkodzony wyświetlacz? Znajdziemy najtańsze rozwiązanie Twojej usterki!

Naprawa telefonów

Uszkodzony ekran? Problem z naklejeniem szkła hartowanego? Bateria nie trzyma tak jak kiedyś? To problemy z którymi zmagamy się codziennie.

Naprawa komputerów

W dzisiejszych czasach komputery stacjonarne to w większości jednostki służące wszystkim pasjonatom gier video! Masz jakiś problem ze swoim komputerem stacjonarnym? Przynieś go do nas, a my go rozwiążemy!

Naprawa akcesoriów

Uszkodzony pad, joystick, kierownica bądź głośniki? Naprawimy Twoje akcesoria do wszelkiego rodzaju sprzętu komputerowego i nie tylko!

Naprawa - Inne

Uszkodzony przewód w ulubionych słuchawkach? Masz inne urządzenie z którym nie możesz sobie poradzić? Odezwij się do nas. Na pewno znajdziemy rozwiązanie dla twojego problemu!

Dlaczego my?

14 lat doświadczenia

Zdobyliśmy duże doświadczenie pracując w serwisie komputerowym, a uczestnicząc w szkoleniach, ciągle poznajemy nowe trendy oraz technologie. Dzięki temu oszczędzamy swój czas, Twoje pieniądze, a Twój sprzęt wraca do Ciebie szybciej!

Wiarygodne opinie klientów

Dzięki systemowi opinii o naszej firmie, jesteśmy w stanie podtrzymać stale wysoki standard obsługi! Dbamy o to, by klient czuł się u nas zauważony i obsłużony z największą starannością! Sprawdź nas, napisz opinie i odbierz pieniążki na usługę!

System zgłoszeń na stronie

Przynosząc do nas sprzęt, masz możliwość podglądu statusu serwisowego swojego zgłoszenia 24 godziny na dobę oraz zyskujesz historię serwisową w naszej firmie zawsze online!

Ceny przystępne dla klienta

Bezpośrednie kontakty z producentami zapewniają nam możliwość uzyskania lepszych cen końcowych dla klienta, często niższych od cen internetowych, a dzięki różnym promocjom oraz kuponom umożliwiamy zmniejszenie wydatków na usługę.

Elastyczność czasowa

Dla zarejestrowanych klientów możliwość pomocy 7 dni w tygodniu. Możliwa jest, także zdalna pomoc przez internet!

Darmowy dojazd do klienta

Dla stałych klientów, darmowy dojazd oraz transport towarów!

Popularne pytania

W jakiej cenie jest diagnoza?

W większości przypadków diagnoza, nie wymagająca większych nakładów pracy jest darmowa, jednak jeśli musimy poświęcić na nią więcej czasu maksymalna cena to 50zł brutto.

Jak długo trwa naprawa?

Staramy się wykonywać naprawy jak najszybciej, 2-3 dni to średni czas naprawy sprzętu w naszym serwisie, jeśli jednak musimy zamawiać rzadkie części z zagranicy, czas naprawy może się wydłużyć.

Czy potrzebna jest zaliczka?

Oczywiście że nie, wszystkie płatności następują przy odbiorze sprzętu.

Jak dowiem się o statusie naprawy?

Przy zgłoszeniu otrzymasz identyfikator i link do strony na której będzie można obserwować status naprawy. Po każdej zmianie statusu jest wysyłany email, a po zakończeniu na numer telefonu SMS.

Czy muszę odrazu odebrać sprzęt z serwisu?

Według naszego regulaminu masz 90 dni (od informacji o zakończeniu naprawy) na odebranie sprzętu. Po tym terminie sprzęt zostanie przez nas zutylizowany.

W jaki sposób otrzymać zniżki na usługi?

Najpopularniejsza zniżka u nas to -20zł na usługę odrazu przy płatności, jeśli w momencie płatności zalajkujesz nasz profil na FB oraz udostępnisz post.